Yapılmamış Ürün Demonte olarak gelir  Üzerinde bulunan  İsim ve harfler Fiyata Dahil değildir .

Kit İçeriği

Fermuarlı Yastık kılıfı

1Ortanca

1 Adet Erkek ayıcık 10cm (ayıcık renk ve kıyafetleri değişiklik Gösterebilir

1Adet Silikon mumu

Yeteri kadar jüt ip

5 Adet Pleksi Obje 

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmekte ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 3 iş günü içinde Kargonuz Size Ulaşmaktadır. Stoklarımızda bulunmayan ürünler 2-7 iş günü içerisinde tedarik edilip bize ulaştırılmakta ve bize gelmesinin ardından hazırlanıp size ulaşmak üzere kargoya verilmektedir. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Siparişinizin gönderimi aldığınız ürünler arasında teslimat süresi en uzun olan ürün baz alınarak yapılır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. İşyerimiz Cumartesin Saat: 15:00 kadar Açık olup Pazar Günleri Kapalıdır.

 

 

 

Ortancalı Erkek Yastık Kiti

  • Marka: Kutucumuz
  • Ürün Kodu: Erkek Yastığı kiti Mavi
  • Stok Durumu: 1007
  • 55,00TL


Benzer Ürünler

PLEKSİ KAPI SÜSÜ

PLEKSİ KAPI SÜSÜ

 40 CM SÜSLENMİŞ KAPI SÜSÜ SÜSLENMİŞ HELDE SATILMAKTADIR SPARİŞ GECERKEN YAZILACAK OLAN METNİ ACIKLAMA KISMINDA YAZMAYI VE PLEKSİ RENGİ SECMEYİ UNUTMAYINIZ NOT Bütün ürünlerde kargo Alıcıya aitti..

159,00TL

Kapı Süsü

Kapı Süsü

 Pleksi kapı süsü İstediğiniz Ölçüde ve istedi şekilde kişiye özel olarak yapılmaktadır.   Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3..

65,00TL

Kapı Süsü

Kapı Süsü

  Pleksi kapı süsü İstediğiniz Ölçüde ve istedi şekilde kişiye özel olarak yapılmaktadır.  Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3..

60,00TL

HARFLİ ÇEMBER KAPI SÜSÜ

HARFLİ ÇEMBER KAPI SÜSÜ

  Pleksi kapı süsü İstediğiniz Ölçüde ve istediğiniz şekilde kişiye özel olarak yapılmaktadır.!!! Fiyat Harf Dahil Tek Çember İçindir.   Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızd..

60,00TL

Etiketler: Ayıcıklı Yastık