Kendin yap modelleri demonte olarak satılmaktadır üzerinde bulunan pleksi objelerin renginde değişiklik yapmak için açıklama kısmında renk belirtmeyi unutmayınız ürün size demonte olarak paketlenmiş halinde gelir yapım videosu nu kutucumuz kanalında bulabilirsiniz. RESİM TEMSİLİDİR.

KAPI SÜSÜ ÜZERİNDEKİ İSİM FİYATA DAHİL DEĞİLDİR PLEKSİ HARF OLARAK SPARİŞ EDİNİZ

 

KAPI SÜSÜ KİT İÇERİĞİ

Yeteri kadar file

Jüt ip   Jüt kordon

1Adet oval ahşap

1 Adet oval mukavva

1 Adet oval sünger

1 Adet kumaş

1 Adet  slikon mumu

5 ADET  OBJE 


 

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmekte ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 3 iş günü içinde Kargonuz Size Ulaşmaktadır. Stoklarımızda bulunmayan ürünler 2-7 iş günü içerisinde tedarik edilip bize ulaştırılmakta ve bize gelmesinin ardından hazırlanıp size ulaşmak üzere kargoya verilmektedir. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Siparişinizin gönderimi aldığınız ürünler arasında teslimat süresi en uzun olan ürün baz alınarak yapılır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. İşyerimiz Cumartesin Saat: 15:00 kadar Açık olup Pazar Günleri Kapalıdır.

 

 

 

Kapı Süsü

  • Marka: Kutucumuz
  • Ürün Kodu: Kapı Süsü
  • Stok Durumu: 997
  • 65,00TL


Mevcut Seçenekler:


Benzer Ürünler

PLEKSİ KAPI SÜSÜ

PLEKSİ KAPI SÜSÜ

 40 CM SÜSLENMİŞ KAPI SÜSÜ SÜSLENMİŞ HELDE SATILMAKTADIR SPARİŞ GECERKEN YAZILACAK OLAN METNİ ACIKLAMA KISMINDA YAZMAYI VE PLEKSİ RENGİ SECMEYİ UNUTMAYINIZ NOT Bütün ürünlerde kargo Alıcıya aitti..

159,00TL

Kapı Süsü

Kapı Süsü

 Pleksi kapı süsü İstediğiniz Ölçüde ve istedi şekilde kişiye özel olarak yapılmaktadır.   Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3..

65,00TL

Kapı Süsü

Kapı Süsü

  Pleksi kapı süsü İstediğiniz Ölçüde ve istedi şekilde kişiye özel olarak yapılmaktadır.  Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3..

60,00TL

HARFLİ ÇEMBER KAPI SÜSÜ

HARFLİ ÇEMBER KAPI SÜSÜ

  Pleksi kapı süsü İstediğiniz Ölçüde ve istediğiniz şekilde kişiye özel olarak yapılmaktadır.!!! Fiyat Harf Dahil Tek Çember İçindir.   Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızd..

60,00TL

Etiketler: Kapısüsü