Yasin Tebareke Amme Türkçe Okunuş ve Meali 

Ölçüler 10-14 cebboy ıslak kadife 

Yasin'i şeriflerde verilmiş olan fiyatlar Toptan fiyatlarıdır resimdeki renkler temsilidir  harici renkler için spariş formunda belirtilmelidir .

Resimde görülen aksesuar lar fiyata dahil değil dir söz konusu fiyat sadece kadife kaplı yasin için dir.

Bütün ürünlerde Kargo alıcıya aittir

 

 

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmekte ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 3 iş günü içinde Kargonuz Size Ulaşmaktadır. Stoklarımızda bulunmayan ürünler 2-7 iş günü içerisinde tedarik edilip bize ulaştırılmakta ve bize gelmesinin ardından hazırlanıp size ulaşmak üzere kargoya verilmektedir. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Siparişinizin gönderimi aldığınız ürünler arasında teslimat süresi en uzun olan ürün baz alınarak yapılır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. İşyerimiz Cumartesin Saat: 15:00 kadar Açık olup Pazar Günleri Kapalıdır.

 

Yasin"i Şerif

  • Marka: Teyfikoglu
  • Ürün Kodu: Pembe cep boy
  • Stok Durumu: 100000
  • 4,45TL


Mevcut Seçenekler:


Satın alabilmek için asgari adet: 50

Benzer Ürünler

Yasin'i şerif"

Yasin'i şerif"

Yasin Tebareke Amme Türkçe Okunuş ve Meali Ölçüler 10-14 cebboy ıslak kadife Yasin'i şeriflerde verilmiş olan fiyatlar Toptan fiyatlarıdır resimdeki renkler temsilidir  harici renkler i..

4,45TL

Yasin'i şerif"

Yasin'i şerif"

Yasin Tebareke Amme Türkçe Okunuş ve Meali Ölçüler 10-14 cebboy. İpek Şantuk kaplı yasinYasin'i şeriflerde verilmiş olan fiyatlar Toptan fiyatlarıdır resimdeki renkler temsilidir  harici ren..

5,50TL

Kutulu Yasin

Kutulu Yasin

Yasin Tebareke Amme Türkçe Okunuş ve Meali Ölçüler 14-17 boy ıslak kadife Yasin'i şeriflerde verilmiş olan fiyatlar Toptan fiyatlarıdır resimdeki renkler temsilidir  harici renkler için..

23,50TL

Etiketler: Kadife yasin