Kutular süslenmemiş olarak satılmaktadır 5,5,5 ölçüde şeffaf kristal mum dökmeye uygun kalinliktadir

 

 

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmekte ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 3 iş günü içinde Kargonuz Size Ulaşmaktadır. Stoklarımızda bulunmayan ürünler 2-7 iş günü içerisinde tedarik edilip bize ulaştırılmakta ve bize gelmesinin ardından hazırlanıp size ulaşmak üzere kargoya verilmektedir. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Siparişinizin gönderimi aldığınız ürünler arasında teslimat süresi en uzun olan ürün baz alınarak yapılır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. İşyerimiz Cumartesin Saat: 15:00 kadar Açık olup Pazar Günleri Kapalıdır.

 

Mika kutu

  • Marka: Bayguru
  • Ürün Kodu: Mikakutu
  • Stok Durumu: 102002
  • 2,25TL


Satın alabilmek için asgari adet: 50

Benzer Ürünler

Mika Kutu

Mika Kutu

 Not.Kutular boş kutu olarak satılmaktadır resimdeki çiçek ve taş ücrete dahil değildir.  Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3 iş gü..

26,00TL

MİKA KUTU

MİKA KUTU

25 lipaket Not. Kutular boş kutu olarak satılmaktadır resimdeki çiçek ve taş ücrete dahil değildir.  Siparişim bana ne zaman ulaşır?Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3..

48,00TL

Etiketler: mikakutu